CLEMENTONI Puzzle Stitch 2x20 dílků

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží4
CLEMENTONI Puzzle Stitch 2x20 dílkůSkladem 5 ks149 Kč/ ks123 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Dvě dětská puzzle, každé s 20 dílky.
Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy.
Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy.
Specifikace a parametry:
| Hmotnost: | 0,3 kg |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19,5 x 4 cm |
| Země původu: | Itálie |
| V nabídce od: | 04.02.2024 |
| Originální název: | Stitch |
| Věk: | od 3 let |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27 x 18,5 cm |
| Autor: | Disney |
| Materiál: | Papír |
| Přibližná velikost dílku: | 5 cm |
Parametry
Zboží zařazeno v kategoriích
























