PUZZLE LILO A STITCH MAXI 24 dílků
- Novinka

219 Kč
- 27 %
Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 1
- Související zboží2
PUZZLE LILO A STITCH MAXI 24 dílkůSkladem 1 ks159 Kč/ ks131 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Dětské puzzle s MAXI dílky se nejlépe skládá na podlaze.
Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy.
Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy.
Specifikace a parametry:
| Hmotnost: | 0,65 kg |
| Rozměry krabice (balení): | 40 x 27 x 5 cm |
| Země původu: | Itálie |
| V nabídce od: | 27.11.2023 |
| Originální název: | Disney: Stitch |
| Věk: | od 3 let |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 62 x 42 cm |
| Materiál: | Papír |
| Přibližná velikost dílku: | 10 cm |





















