TLAPKOVÁ PATROLA LUNCH SADA BOX NA SVAČINU A LÁHEV NA PITÍ
- Novinka

175 Kč
- 29 %
Zpět
Další
Podobné produkty
- Novinka
235 Kč
/
ks
194 Kč
bez DPH
235 Kč
/
ks
194 Kč
bez DPH
Skladem
5 ks
- Novinka
169 Kč
/
ks
140 Kč
bez DPH
169 Kč
/
ks
140 Kč
bez DPH
Skladem
10 ks
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TLAPKOVÁ PATROLA LUNCH SADA BOX NA SVAČINU A LÁHEV NA PITÍSkladem 1 ks125 Kč/ ks103 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Sada láhve na pití a boxu na svačinu s motivem oblíbených psích hrdinů z Tlapkové patroly,volně loženo
Originální a praktický box na svačinu, který si děti mohou s sebou vzít do školy, na hřiště nebo třeba na výlet.
Urban box je vyroben z odolného materiálu, vydrží náhodné pády a nárazy při každodenním používání. Box je zdoben atraktivními motivy, děti si ho tak zamilují a rády si ho budou brát všude s sebou. Box je vhodný nejen pro ukládání jídla, poslouží i pro úschovu drobných hraček a malých dětských pokladů.
Výhody:
Urban box je vyroben z odolného materiálu, vydrží náhodné pády a nárazy při každodenním používání. Box je zdoben atraktivními motivy, děti si ho tak zamilují a rády si ho budou brát všude s sebou. Box je vhodný nejen pro ukládání jídla, poslouží i pro úschovu drobných hraček a malých dětských pokladů.
Výhody:
- Odolný materiál
- Dekorace na víku
- Neobsahuje BPA
- Oficiální licence
Specifikace a parametry:
| Hmotnost: | 0,09 kg |
| Rozměry krabice (balení): | 16,5 x 13 x 5,5 cm |
| Země původu: | Španělsko |
| V nabídce od: | 10. 3. 2023 |
Plastová láhev na pití o objemu 400 ml s motivem Tlapkové patroly.
- ergonomický tvar
- bezpečnostní zátka proti úniku nápoje
- protiskluzový úchop
- neobsahuje bisfenol ani ftaláty
- snadno se čistí
Specifikace a parametry:
| Hmotnost: | 0,05 kg |
| Rozměry krabice (balení): | 18 x 6 x 6 cm |
| Země původu: | Španělsko |
| V nabídce od: | 10. 3. 2023 |
| Licence: | Tlapková patrola (Paw Patrol) |
| Objem: | 400 ml |
| Vlastnosti nádobí: | BPA Free, Cestovní, Netekoucí |
Zboží zařazeno v kategoriích






















