SVÍTÍCÍ PUZZLE SONIC Prime 4v1 (50,80,100,150 dílků)
- Novinka

459 Kč
- 28 %
Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
SVÍTÍCÍ PUZZLE SONIC Prime 4v1 (50,80,100,150 dílků)Skladem 1 ks329 Kč/ ks272 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Čtyři samostatné puzzle o velikosti 34 x 24 cm, ale s různým počtem dílků (od 50 do 150), postupně vedou ke zdokonalování při skládání a zvyšování obtížnosti.
Progresivní puzzle = s vyšším počtem dílků se zmenšuje jejich velikost.
Neonové - fluorescenční puzzle svítící ve tmě ze série NEON FLUORESCENT.
Na puzzle nanesená flurescenční vrstva barvy přes den absorbuje světlo, což způsobí, že ve tmě části puzzle svítí.
Progresivní puzzle = s vyšším počtem dílků se zmenšuje jejich velikost.
Neonové - fluorescenční puzzle svítící ve tmě ze série NEON FLUORESCENT.
Na puzzle nanesená flurescenční vrstva barvy přes den absorbuje světlo, což způsobí, že ve tmě části puzzle svítí.
Specifikace a parametry:
| Hmotnost: | 0,8 kg |
| Rozměry krabice (balení): | 37,5 x 27 x 6 cm |
| Země původu: | Španělsko |
| V nabídce od: | 30. 3. 2023 |
| Originální název: | Neon Fluorescent Multi 4 Puzzles: Sonic Prime |
| Věk: | od 5 let |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 34 x 24 cm |
| Materiál: | Papír |
| Přibližná velikost dílku: | 2 - 4 cm |
















