DÍVČÍ BATOH PAW PATROL
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
DÍVČÍ BATOH PAW PATROLSkladem 1 ks135 Kč/ ks112 Kč bez DPH
Dětský batoh Paw Patrol Puppy Love si zaručeně zamilují všechny malé slečny. Má jednu hlavní přihrádku, která je ideální pro občerstvení, láhev s vodou a vše, co vaše ratolesti potřebují ke strávení dní mimo domov. Na přední straně je obrázek roztomilých záchranářských pejsků z oblíbeného televizního animovaného seriálu a filmu, který je u nás známý pod názvem Tlapková patrola. Ideální výbava do školky nebo pro volný čas. Rozměry tohoto veselého batohu jsou 29 x 22 x 9 cm
| Materiál: | 100% polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Paw Patrol |
| Výška dítěte: | 110 cm |
| Hmotnost: | 0,160 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |














