Dárková kosmetická sada kniha pro fotbalistu
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
Dárková kosmetická sada kniha pro fotbalistuSkladem 1 ks199 Kč/ ks164 Kč bez DPH
Kosmetická sada v netradičním provedení obsahuje sprchový gel a vlasový šampon a je skvělý fotbalový dárek. Po odklopení přední strany krabičky si můžete přečíst veselé vtipy o fotbalistech a fotbalu.
Krémový sprchový gel s olivovým olejem 250 ml. Krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními vlastnostmi, který podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně pokožky před vysušováním a zároveň ji udržuje v hebkém a jemném stavu.
Krémový vlasový šampon s olivovým olejem 250 ml. Krémový vlasový šampon s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro všechny typy vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními vlastnostmi, který podporuje mycí schopnosti přípravku, napomáhá ochraně vlasů a vlasové pokožky před vysušováním a zároveň pokožku udržuje v hebkém a jemném stavu.















