CLEMENTONI Puzzle Tlapková patrola 104 dílků
- Novinka

159 Kč
- 31 %
Zpět
Další
Podobné produkty
- Novinka
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
Skladem
5 ks
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
CLEMENTONI Puzzle Tlapková patrola 104 dílkůSkladem 2 ks109 Kč/ ks90 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Dětské puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy.
Specifikace a parametry:
| Hmotnost: | 0,35 kg |
| Rozměry krabice (balení): | 28,7 x 19,2 x 3,5 cm |
| Země původu: | Itálie |
| V nabídce od: | 04.02.2024 |
| Originální název: | Paw Patrol |
| Věk: | od 6 let |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 38 x 27 cm |
| Materiál: | Papír |
| Přibližná velikost dílku: | 3,1 cm |
Parametry
Zboží zařazeno v kategoriích




















