SCHLEICH ADVENTNÍ KALENDÁŘ KONĚ HORSE CLUB > varianta 97780

CENA 899,00 Kč
SLEVA - 300,00 Kč
NOVÁ CENA 599,00 Kč
Cena bez DPH 495,04 Kč
PRODÁNO
Adventní kalendář s figurkami koní a dalších překvapení zkrátí čekání na Štědrý den. Kalendář má 24 okének, které skrývají exklusivní figurky a příslušenství od firmy Schleich, kompletní scénku, která rozehrává příběh s koňskou tématikou. Rozměry: 28,2 x 38,5 x 8,2 cm. Vhodný pro děti od 5 let.
Schleich je německá firma, kterou založil v roce 1935 Friedrich Schleich. Jeho figurky byl poprvé vydány v roce 1950 s výrobou a uváděním na trh komických figurek jako Snoopy a Šmoulové. Od 80.let začala firma vyrábět i zvířecí modely. V současné době firma produkuje několik kolekcí - zvířecí, Elfí, rytíře, prehistorická zvířata, komiksové figurky a další. Používá zdravotně nezávadné materiály a je známá svou kvalitou - figurky jsou precizně modelované, detailně propracované, ručně malované a stabilní. Figurky jsou oblíbenou hračkou nejen pro děti, rozvíjí fantazii, smysly a dovednosti jemné motoriky i sociální rozvoj při hře s ostatními dětmi - emoce, komunikační dovednosti.
Každý rok firma přináší na trh nové figurky a ukončuje výrobu starších, a tak mají sběratelé možnost stále doplňovat svou sbírku.
JEN DO VYPRODÁNÍ NAŠICH ZÁSOB, U DODAVATELE VYPRODÁNO