ZVÝHODNĚNÁ ŠKOLNÍ SADA SOY LUNA 7 KS > varianta PL15SL12SADA7

Dostupnost zboží: dočasně nedostupné
CENA 1.279,00 Kč
Cena bez DPH 1.057,02 Kč
kus
Zvýhodněná školní sada s motivem Soy Luna obsahuje 7 kusů - školní ergonomický batoh, jednopatrový penál s klopou plněný, jmenovky, sáček na přezůvky, stojánek na tužky, pouzdro - etui a spisovou složku A4.
ŠKOLNÍ BATOH SOY LUNA PL15SL12
- kvalitní, školní batoh s motivem Soy Luna, silná nepromokavá látka splňuje standardy bezpečnosti a kvality. Dvě hlavní prostorné přihrádky na zip, velká přední kapsa na zip + jedna menší přední kapsa na zip, zpevněné dno batohu, nastavitelné ramenní popruhy, které jsou polstrované pro větší komfort nošení. Batoh využívá zadní podpůrný systém - nejvíce bodů na zadní straně - jsou speciálně tvarované a naplněné pěnou pro větší pohodlí. Batoh je přizpůsoben na formáty A4, má madlo pro nošení batohu, posltrovaná záda prodyšným materiálem, boční kapsy na pití a reflexní pásku na přední části batohu, bocích a na popruhu. Barevné provedení - praktické tmavě modré /imitace rifloviny/ v kombinaci s růžovou a s barevným potiskem. Rozměry: cca 39 x 29 x 17 cm Nízká hmotnost: cca 650 g Počet kapes: 1 hlavní + 2 přední kapsy + 2 vnější boční
Vhodný pro I.i II. stupeň ZŠ
ŠKOLNÍ JEDNOPATROVÝ PENÁL S KLOPOU PLNĚNÝ SOY LUNA 08756
- školní jednopatrový penál s oblíbeným motivem Soy Luna, jedna klapka, uzavřený zipem, přehledný, s rozvrhem hodin, plněný - 9x pastelky, 7x fixy, 1x tužka, 1x propiska, pravítko, guma a ořezávátko, potisk z obou stran penálu, rozměry složeného penálu: cca 20,5 x 15 x 4 cm, rozložený : 20,5 x 39 cm. Penál je vyroben z vysoce kvalitních materiálů.
SPISOVÁ SLOŽKA A4 SOY LUNA TGA4SL
- papírová složka na dokumenty - desky na sešity formátu A4, s gumičkou, s potiskem Soy Luna, materiál: pevný, lesklý karton, rozměry: 24 x 31,5 cm.
STOJÁNEK NA TUŽKY PDMSL12
-stojánek na tužky v designu Soy Luna, materiál: plech/plast, rozměry: šířka 7 cm, výška 11 cm, hloubka 7 cm, vhodný pro děti od 3 let.
DVOUKOMOROVÉ POUZDRO - ETUE SOY LUNA PASL12
- školní pouzdro - etue na volmě ložené psací potřeby v designu Soy Luna, jedna hlavní kapsa se zapínáním na zip + jedna přední přihrádka na zip, rozměry: cca 20,5 x 8 x 4 cm, materiál: 100% polyester - pevná látka, barva tmavě modrá s potiskem, vhodné pro děti od 3 let.
SAMOLEPKY - JMENOVKY NA SEŠITY SOY LUNA NNZSL
- samolepky - štítky na sešity s motivem Soy Luna, rozměr archu: 16 x 16 cm, zasíláme dle aktuálních skladových zásob. Vhodné pro děti od 3 let.
SÁČEK NA PŘEZŮVKY, TĚLOCVIK SOY LUNA WOSL12
- sáček na přezůvky, cvičky či tělocvik s motivem Soy Luna, materiál: 100% polyester, možnost nošení i na zádech či přes rameno, rozměry: 42 x 34 cm.
Sada je vhodná pro dívky pro I. i II. stupeň ZŠ